Характеристики:
Матеріали: Oxford, нейлон, поліестер.
Об'єм: 30 літрів.
Габарити: 45х30х20 см.
Кількість відділень: 2.
Кількість кишень: 6.
Відділення під планшет: так.
Система MOLLE із трьох сторін.
Система фіксації на грудях.
Якісна фурнітура (міцний пластик та надійні блискавки).
Зсередини має вологонепроникний слой.
Колір: Койот (пісочний).
Спинка: м'яка, з ортопедичними вставками.
Лямки: м'які.
Рюкзак штурмовий Tactical М-06 30 л Coyote активно використовується у військовій справі та у військово-тактичних дисциплінах. Може застосовуватися як тактичний міський рюкзак.
Виконаний із міцних та зносостійких матеріалів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Кількість лямок | 2 |
| Вага | 1.1 кг |
| Матеріал | Оксфорд |
| Особливості | Грудна стяжка, Бічна стяжка, Бічний вхід, Водовідштовхувальне просочення, Система підвіски Molle, Відділ для безпечного транспортування ноутбука |
| Візерунки та принти | Без візерунків і принтів |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 30 см |
| Висота | 45 см |
| Довжина: | 20 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 999 ₴






